Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
523 posty 1897 komentarzy

dżdżownica na pustyni

Jan Bogatko - polityka dla zaawansowanych

„Fakty i mity” posła agenta TW Janusz

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W ścieku Niewymownego jest agent SB i kłamca lustracyjny. Jest nim poseł z Łodzi,TW Janusz, znany jako Roman Kotliński, wydawca agitki „Fakty i mity”, ksiądz striptizer*.

Ruch Niewymownego, potężna siła polityczna (poparcie 10 procent elektoratu!) jest lustrzanym odbiciem swych wyborców. Reprezentuje on Polskę ubowców, cwaniaków, szabrowników, złodziei, alfonsów, prostytutek płci obojga, alkoholików, narkomanów, donosicieli i szmalcowników. TW Janusz jest ich przedstawicielem w Sejmie. Jak musi uczciwy

poseł

na Sejm czuć się w takim gronie? Czy nie przeszkada mu odór, bijący z ław Niewymownego w polskim parlamencie?! Czy nie należałoby w trosce o higienę polityki w Polsce odkażać sali sejmowej po każdorazowej obecności bojówki bimrownika z Biłgoraja w Wysokiej Izbie? Niewymowny chce zniszczyć Polskę. Nad tym pracowało wielu.To oni

udaremnili

dekomunizację. To oni pozwolili na niszczenie akt polskiego gestapo.To oni otaczali i otaczają katów narodu czułą opieką. To oni stawiają sobie za cel likwidację IPN. To oni mają swych agentów wszędzie, jak dawniej. To oni wychowali Niewymownych i Januszów. Kotliński dochował wierności SB do ostatniej chwili. Nagrodę odebrał 9 października roku 2011.


 

* zrzucił sutannę

//www.youtube.com/watch?v=wK0cQxK8S_A


 

Post scriptum: także i obecność pismaka z pornopolityczniej szmaty NIE w sejmowej ekipie Niewymownego wystawia świadectwo państwu bez pamięci historycznej.

Agent TW Janusz zaprzecza, że był agentem. Zaprzecza, że donosił. Zaprzecza że wiedział, że podpisuje lojalkę. Bardziej byłby przekonujący, gdyby zaprzeczył, że istniało SB.

KOMENTARZE

 • autor
  w dopowiedzi na Pańską notke mój tekst opublikowany w salonie24 w pażdzierniku 2010 r.

  DAWNY OPOZYCJONISTO- DZISIEJSZA KLASO PANUJĄCA !


  Jeżeli uznasz ,że moje spojrzenie na dzisiejszą Polskę Ci nie „pasuje” nazwij mnie jak chcesz: oszołomem ,lewakiem, komunistą ,ja na pewno się nie obrażę. Przez te ostatnie ponad dwadzieścia lat przywykłem już do tego, ze każdy kto myśli i czuje inaczej niż Ty jest obsypywany epitetami w zastępstwie poważnej dyskusji.
  Kiedy jako bez mała trzydziestoletni człowiek zakładałem rodzinę w 1980 roku też cieszyłem się z nadchodzących zmian.
  Ja zwykły trybik w tej maszynie w tym 1980 r.też miałem dość ‘staruchów” rządzących ze swoich gabinetów i mających najlepszą receptę na wszystko.
  Czas na świeże spojrzenie ,na zmianę otaczającej nas rzeczywistości, czas na nas młodych u steru - tak myślałem wówczas. Było to zwykłe myślenie roszczeniowe – choć teraz nazywasz to antykomunizmem.
  Żeniąc się, nie przyszło mi nawet do głowy zastanawiać się nad tym, za co będziemy żyć, gdzie będziemy mieszkać i czy na pewno będę miał pracę.
  Przecież mam książeczkę mieszkaniową z pełnym wkładem i dziesięcioletnim stażem oczekiwania, więc jakoś to będzie.
  I było .
  Porodziły się dzieci – im też założyłem książeczki, które mają do dziś-jako zamiennik mieszania. W 1984 dostaliśmy mieszkanie, za kredyt dla młodych małżeństw urządziliśmy
  je na miarę naszych potrzeb a moja firma w części mi ten kredyt spłaciła..
  A wtedy znów pojawiłeś się Ty .
  Obiecałeś że jak przejmiesz władzę to pokażesz jak można lepiej żyć i teraz to dopiero zacznie mi się powodzić
  Uwierzyłem Ci w tym 89 roku. Będzie lepiej pomyślałem.
  Kiedy zdecydowałeś że trzeba zlikwidować PGR-y nic mnie to nie obeszło, przecież mieszkam w wielkim mieście .
  Kiedy powiedziałeś że cały ten przemysł pozostawiony przez „komunistów” to jedno wielkie badziewie i trzeba to sprywatyzować lub sprzedać myślałem że tak trzeba, że pewnie nie ma innej alternatywy jak oddać to w prywatne ręce i unowocześnić.
  Pierwszy raz dało mi do myślenia kiedy przeczytałem iż nowy Premier jedną z pierwszych rzeczy które załatwił to było mieszkanie dla swojego syna.
  A potem zacząłeś wyśmiewać się z moich rodziców i dziadków którzy po wojnie odbudowywali ze zgliszczy ten kraj nie dla Bieruta, Gomułki czy Gierka tylko dla siebie dla swoich dzieci dla lepszego życia a Ty nazywałeś ich „komuną” a to co zbudowali badziewiem ?
  Póżniej pytań zadawałem i zadaję sobie coraz więcej.
  · Dlaczego podzieliłeś nas na tych lepszych którzy „walczyli” i gorszych którzy nie byli w opozycji .Wytłumacz mi zarazem dlaczego ci lepsi zażądali za swe lata „poniewierki” odszkodowań od naszego Państwa a więc i ode mnie .
  · Dałeś mi bon prywatyzacyjny , innym zaś warte kilkadziesiąt tysięcy złotych akcje wielkich zakładów przemysłowych. Bon okazał się śmieciem ,czym sobie zasłużyłem na taki przywilej?
  · Nie pytając mnie o nic rozdałeś kościołowi wszystko co mogłeś dać ,nawet to co im car zabrał , a jak się próbuję buntować nazywasz mnie oszołomem lub komunistą . Zastanawiam się jakim sposobem ze mnie katolika byłego ministranta, który każdego spotkanego na ulicy księdza witał pozdrowieniem niech będzie pochwalony.......udało Ci się zrobić człowieka , który z obrzydzeniem patrzy na pałace purpuratów i traktuje ich jak zwykłych oszustów wyłudzających „wdowi grosz’, na księdza mówi klecha a wizytę po kolędzie traktuje jak inwigilację .
  · Po co Ci był IPN skoro część akt trzymasz jako zastrzeżone a donosicieli uznałeś za ważnych ze względu na bezpieczeństwo Państwa Według sobie znanego klucza i uznania działaczy partyjnych nagrodziłeś wysokimi stanowiskami rządowymi a szarych członków dawnej partii, nie rzadko działaczy solidarności traktujesz jak hołotę. I jak to jest że twoi przyjaciele współpracownicy dawnej bezpieki dziś pęłnią zaszczytne funkcje ministerialne zaś wszyscy pracownicy bezpieki bez wyroku uznałeś za zbrodniarzy .
  · Codaje Ci pewność,że dwaj bracia mojego ojca ,którzy zginęli na wojnie oraz wuj mojej żony walczący w I Armii Wojska Polskiego nie zasłużyli na zaszczyty jakimi obdarzasz wszystkich bez wyjątku żołnierzy AK. Ja odnoszę wrażenie jakby to AK zdobywało „Wał Pomorski” i uczestniczyło w walkach o Berlin bo inni żołnierze II wojny dla Ciebie nie istnieją.

  · Kończysz już sprzedawać resztki tego” dziadostwa” ,zainkasowałeś dotychczas ponad 100 miliardów złotych i jeszcze Ci zostało do sprzedania tego „badziewia” za kilkadziesiąt miliardów. Powiedz gdzie się podziały te pieniądze skoro moim dzieciom zostaną do spłacenia długi wielokrotnie większe niż dług zostawiony przez Gierka.

  · Zniszczyłeś już wszystkie autorytety ,dziś nie ma nikogo komu mógłbym zaufać z którego zdaniem liczyli by się wszyscy.

  Za co więc mam być Ci wdzięczny ?
  Nie mów mi tylko o wolności i demokracji bo ja czuję się jak niewolnik we własnym kraju ,bez perspektywy na godną emeryturę ,harujący po 12 godzin za marne grosze z ciągłą obawą przed utratą nawet tej marnej pracy.
  Podobnie myślących i czujących wbrew temu co sądzisz jest bardzo wielu. Nie lekceważ więc Palikota ,bo bez względu na jego prawdziwe intencje ludzie oczekują prawdziwych zmian i ruch który on zapoczątkował może do nich doprowadzić .
  Czy Palikot tego chce nie wiem – ja i mnie podobni na pewno zmian oczekują.
 • @parkingowy
  cytat: ja i mnie podobni na pewno zmian oczekują.

  Od Palikota?!

  Pozdrawiam,
 • @Szpanka
  Dość odważna teza,

  pozdrawiam,
 • @Szpanka
  Palikot w tej notce był tylko pretekstem do dyskusji . Nie wiem kto ,mało nie wiem czy do zmian dojdzie ale najwyższy czas na nowe spojrzenie na dzisiejszą Polske. To zaś że zmiany są niiezbędne jest dla mnie bezssporne.
 • @parkingowy
  Oczywiście. Nowe spojrzenie jest niezbędne. Zgoda. Ale najpierw trzeba usunąć gnój po komunie. Perfumwane gówno śmierdzi jeszcze bardziej.

  Pozdrawiam,
 • @parkingowy
  No proszę - czy obrońca Kotlińskiego, który pokazał się anonimowo na mym blogu, chce nowego spojrzenia, czy powrotu starej perspektywy?

  Pozdrawiam,
 • @Jan Bogatko
  Palikot szykowany jest na prezydenta III RP.
  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/janusz-palikot-zostanie-prezydentem,1,4881623,wiadomosc.html
 • @Marek Kajdas
  To chyba nie przejdzie. Palikot jest człowiekiem służb, bo komu innemu "pozwolono" dorabiać się dzięki przemysłowi spirytusowemu, kogo jak nie swojaka przytulają TW Must i TW Alek ...o Urbanie nie wspominając
  To jest wrzutka naganiająca Urbanowi i Tymochowiczowi klientów i czytelników. Naczynia powiązane, zarówno biznesowo jak i ideologicznie, chociaż to głównie biznes ich trzyma.
 • @Jan Bogatko
  Stara perspektywa ? Czy cię chłopie porąbało? Cienki jesteś i niczego nie rozumiesz. Więc szkoda dyskusji.
 • @parkingowy
  Ach, to Pan? Niestety, pasuję. Inna kultura.

  Pozdrawiam,
 • @parkingowy
  W tytule adresie Pana "wezwania": "DAWNY OPOZYCJONISTO- DZISIEJSZA KLASO PANUJĄCA !"
  tkwi błąd logiczny.
  Dawni opozycjoniści nie są klasą panującą.
  Wiele innych żalów jest też nielogiczne i nieprawdziwe, na przykład:
  "wuj mojej żony walczący w I Armii Wojska Polskiego nie zasłużyli na zaszczyty jakimi obdarzasz wszystkich bez wyjątku żołnierzy AK."
  Niech Pan porówna, jakie uposażenie czy emeryturę ma (miał) Pana wuj, a jaką nędzę cierpieli i cierpią do dziś "wszyscy bez wyjątku żołnierze AK" (jeżeli nie byli pomordowani) więzieni, pozostawieni bez pracy przez komunistów.
  W wielu punktach (zwłaszcza gospodarczych) nie wiele się różnimy.
  Co jest ciekawe w pańskim wystąpieniu, to jest to, że mamy tu odpowiedź na pytanie, skąd się wziął elektorat Palikota.
  Widać wyraźnie że także z nakręcanej od lat przez pisma typu FiM czy NIE nienawiści do Kościoła.
  Kościół katolicki, czyli powszechny, odzyskał tylko część swojej własności zrabowanej przez komunistów, czyli własności wszystkich katolików w Polsce, i będzie mógł tą własność wykorzystać na domy opieki, domy dziecka, na szkoły katolickie, (tak cenione wszędzie na całym świecie), domy samotnych matek, hospicja, magazyny Caritas itd. Jestem pewny, że wykorzysta to lepiej, niż jakakolwiek instytucja w Polsce. To jest własność katolików, a na pewno nie ateistów, i nic im do tego!
 • @parkingowy
  Bez ostatniego akapitu - przyjmuję. Palikot to jednak menda żerująca na takich jak Ty (ja) i trzeba sobie z tego zdać sprawę.
 • @Tomasz A.S.
  Zwłaszcza, że "odzyskał" też mienie kościoła prawosławnego, ewangelickiego, a nawet niemieckiego, do którego praw żadnych mieć nie mógł.
 • @Tomasz A.S.
  Pisze Pan, że kościół katolicki będzie mógł "własność wykorzystać na domy opieki, domy dziecka, na szkoły katolickie". Czyżby?
  Pierwszy przykład z brzegu. Kilka hektarów na warszawskiej Białołęce przekazane przez komisję majątkową zakonowi sióstr elżbietanek zostało od razu przez nie sprzedane pewnemu biznesmenowi. Na tym miejscu powstało osiedle. A gdzie te domy dziecka? Gdzie szkoły katolickie?
 • @parkingowy
  Miało być najpierw długo, później krótko i obraźliwie, później znowu długo, a będzie troszkę więcej niż krótko i tylko do jednego.

  "Dałeś mi bon prywatyzacyjny , innym zaś warte kilkadziesiąt tysięcy złotych akcje wielkich zakładów przemysłowych. Bon okazał się śmieciem ,czym sobie zasłużyłem na taki przywilej?" - a na referendum się było? Bo jak się nie było to się sobie samemu wybrało, więc o co się jęczy?

  Reszty nie komentuję bo jak ktoś chce to wie jaka jest prawda, jak się nie chce to się czyta gazety czy tam TV ogląda - wtedy też się wie, gówno się wie najczęściej, no ale niewolni już tak mają.

  Nie pozdrawiam
 • @Antoni1
  "bo od czasów Gomułki była to partia w miarę normalna, no wiem że nie tak całkiem. Więc to nie jest kwestia jakiejś mitycznej starej komuny" - na coś takiego to można chyba tylko - JA PIERDOLE

  Też nie pozdrawiam
 • @Antoni1
  Teraz też z 90% to pewnie zwykli Polacy, którzy są sprytni i chcą się ustawić - szkoda, że to się odbywa kosztem innych - a to już poza sprytem i innymi rzeczami jest zwykłym skurwysyństwem.
 • teczkę abp Życińskiego ("Filozof:) i jego szczególnie umiłowanych TW zachachmecili
  wspólnie wybitni patrioci POPiSowi, michnikowscy a nawet banderowscy z Lubelskiego Oddz IPN ułatwiając osłupienie Palikota podobnie jak lizbońskie współojcostwo traktatu UE wawelskiego wladcy POPiSowo gebelsowskich kręgów podejrzeń i gruntowego ziobrohaka.
  TW "Janusz" TO TYLKO mały słupek
 • @Antoni1
  Co ty człowieku znów pieprzysz??? Kaczyński z Ziobrą NIE BIEGALI ZA NICZYM,bo złodziejami , przekrętami i innymi sprawami zajmowały się:
  policja, prokuratury i sądy!!! To sąd, na wniosek prokuratora, dawał prawo do aresztowania danego złodzieja lub bandyty! Przestań powtarzać brednie chama "Tęczowego Rycha" i innych oszołomów, bo się ośmieszasz!!! Nikogo nie wsadza się pod dowolnym pretekstem, bo to jest nielegalne a wtedy PIS, bardzo pilnowało, aby prawo było przestrzegane. Na NE piszę się PRAWDĘ, a nie zasłyszane bzdury z GW!!!
 • --- TW --
  --% ilu z nich było / jest - Polakami ilu żydami - kto ma wiedzę ?? -
  --------- RUBRYKA ---TW żyd ---------TW Polak
  ----------cyfry nie kłamią -a nawet potrafią -mówić -WYMOWNIE
 • @Jan Bogatko
  tow.urban zapewnił o błogosławieństwu dla palikota od wojciecha jaruzelskiego a jakby to ciut podrapać to pewnie kiszczak kania też by się znaleźli ten jego ruch to nowi ulubieńcy ubecji i ich bękartów co słychać w programach tv gdzie towrzystwo wydzwania z zachwytem :)
 • .
  Co ja mogę zaproponować? Tylko nową ksywkę dla Wielce Szanownego posła: Świętojebliwy.
  Pasuje mu do twarzy:)
 • @Czarne Pantery 2
  Między nami mówiąc: jeżeli teren ten należał przed grabieżą przez komunistów do elżbietanek, to mogą ze swoim trenem (które kiedyś zakon dostał lub sobie kupił) robić co chcą, nawet przepić pieniądze lub wyjechać na sekswakacje do Tunezji. Ale to oczywiście brednia - pieniądze należą do zakonu, a nie do zakonnnic i na pewno przeznaczone zostały na cele zgromadzenia, zatem społeczno użyteczne, jak np oświatę.

  Kategoria elektorat Niewymownego ukazuje się coraz ostrzej - jest ona dokładnie taka, jak ją opisałem, dziękuję Panu za ten komentarz.

  Pozdrawiam,
 • @parkingowy
  Zgadzam się z tym co napisałeś o tych wyczekiwanych zmianach na lepsze w czasie całego PRLu. I nastąpiły zmiany. Od stanu wojennego do dziś, jest tylko gorzej. Zadłużono nas na kilka pokoleń do przodu. Te uzurpatorskie pseudoelity konfidenckie, nie ważne już czy żydowskie, czy polskie, zniszczyły dorobek wielu pokoleń Polaków. Zatomizowały społeczeństwo. Polskę doprowadzili do upadku. Nie mamy już własnego przemysłu, jest wielka bieda i bezrobocie, armia w rozsypce, nadmiernie rozbudowana i niewydolna biurokracja, nie wspominając o sądach, miliony powyganiane za pracą za granicę, rozbite rodziny a hierarchia i kościół stał się powolny władzom.
  Natomiast odnośnie Palikota, to jak kulą w płot. Jest to zwykły bezczelny karierowicz, przez jakieś tam antypolskie siły wspomagany, dla jeszcze większego ogłupiania ludzi. On niczego dobrego nie wniesie i ten jego ruch, czy partia.
 • @Vinto
  Zgadzam się z Panem (niemal) całkowicie. Jedno jest zaskakujące - dlaczego sprawcy tego stanu cieszą się takim poparciem? Czy to polactwo, czy to już autodestrukcja?

  Zastanawiając się nad tym, stawiam pytanie o tożsamość narodową większości Polaków. Czy on wiedzą, co to jest? Czy wymordowanie elit podczas II etapu Pożogi (1939-1956) nie ukazuje nam dopiero dzisiaj skutków, kiedy oada pytanie o przywódzwo?

  Czy byłby gdziekolwiek w Europie zachodniej możliwy szef rządu, którego dziadek był w armii Hitlera? Dlaczego Polacy mówią o Polsce "Europa wschodnia"?


  Pozdrawiam,
 • @Jan Bogatko
  Przypominam że mój tekst został napisany i opublikowany w Salonie24 w pażdzierniku 2010 roku.
  Chciałem wywołać żywszą dyskusję i wywołałem !
  Jestem niezmiernie wdzięczny za wszelkie głosy łącznie z epitetami pod moim adresem.
  Ilośc głosów w dyskusji wskazuje że swój cel osiągnąłem .
  Cieszę się niezmiernie.
 • Bo tacy są Polacy!!!
  Dlatego tacy ludzie trafiają na najwyższe stanowiska. Polacy nie chcą lustracji (rozliczenia moralnego), bo każdy z nich musiałby dokonać rozliczenia samego siebie (rachunek sumienia). A niestety większości na to po prostu NIE STAC.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY