Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
523 posty 1897 komentarzy

dżdżownica na pustyni

Jan Bogatko - polityka dla zaawansowanych

Frasyniuk: „rozmawialiśmy z Kiszczakiem, możemy rozmawiać z Kaczyńskim”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wyszło szydło z worka: Frasyniuk przyznał, że reżim Platformy to dyktatura schyłkowych lat PRL.

 

Arogancja władzy przechodzi siebie samą, ale Frasyniuk nieświadomie przyznał w TVN 24 („Kropka nad i”), że rząd Platformy się sypie tak samo, jak rząd Jaruzelskiego, skoro skory jest do rozmów. Wyznanie Frasyniuka stanowi też publiczne przyznanie faktu, że Platforma to formacja dykatorska, uważająca opozycję za zło. Gościem boskiej Moniki był

podpalacz z Poronina

który zagroził tym wszystkim, którzy – cytat – „wyjdą z bredniami i Smoleńskiem podczas Euro, to ludzie ich zmiotą”. Klaun Platformy (Stefan Niesiołowski) myśląc (jeśli w ogóle myśli) o ludziach ma zapewne na uwadze antifę, która oddała już kierownictwu Partii i Rządu spore usługi podczas Marszu Niepodległości w dniu 11.11.2011 w Warszawie.

Post scriptum: Gomułka Platformy Obywatelskiej (Niesiołowski) niefrasobliwie zauważa, że Francja nie należy do Europy ( „cała Europa podwyższa wiek emerytalny”). Nawet jeśli, to nigdzie w Europie nie żyje się tak krótko,  jak w Polsce (zasługa Plaformy i jej polityki zdrowotnej!) i niemal nigdzie w Europie nie rodzi się tak mało dzieci (tudzież sukces rządu p. Tuska!).

//www.tvn24.pl/-1,1741751,0,1,lekow-wystarczy-na-10-dni-hurtownie-sa-puste,wiadomosc.html

Ponieważ  Polska wymiera (także na skutek drastycznego spadku liczby narodzin), ma się zamknąć ok. 1500 szkół i internatów, donosi onet. Czy nauczyciele też wyjdą na ulicę?

//wiadomosci.onet.pl/kraj/nadchodza-trudne-czasy-dla-tysiecy-nauczycieli,1,5126556,wiadomosc.html

Rzuca się w oczy, że Niesiołowski tak mówi dziś o Solidarności, jak swego czasu Kiszczak: „Niczego nie proponują, niczego nie chcą, to polityczna organizacja”.

//www.youtube.com/watch?v=omIhYAE0WwQ

KOMENTARZE

 • trudno dziwić się panu
  NIESIOŁOWSKIEMU ...z gen.KISZCZAKIEM rozmawiał przy okrągłym stole ...ULEGLE ...w końcu byłjego człowiekiem ,a KACZYŃSKIEGO niszczy jak tylko potrafi ,w końcu to JEGO GŁÓWNE ZADANIE jako ubeckiego agenta...temu już obecnie NIKT nie zaprzeczy kto ma choć kroplę oleju...
 • @Skanderbeg 09:45:37
  zbyt wcześnie do tego kręgu cywilizacyjnego ...niestety nie dobrnęliśmy jeszcze...zgodzisz się że tutaj to jest demokracja FASADOWA ...mówił o tym głośno w BRUKSELI sam RYDZYK ,no i popatrz pan nie było ani protestów ani oburzenia...tak że z tym co pan napisał w temacie udowadniania winy to ja bym jeszcze się wstrzymał ...
 • @Skanderbeg
  "Ale ubeckości nikt mu nie udowodnił."

  ---> Już to, że tacy jak ty ludzie go bronią, bardzo źle o nim świadczy. Zapominasz, że ubeckości dowieść można nie tylko odnajdując i pokazując czyjąś, osobiście podpisaną, lojalkę, ale także przedstawiając czyjeś wypowiedzi, opinie, zachowania ... a skoro tacy jak on swą postawą po 89 rok zawzięcie bronią komuchów, bolszewików, esbeków, agentów, kapusiów ... to do jakiej grupy można takich zakwalifikować, jak nie do ludzi porażonych genem ubeckości?

  "PPrzyczyniły się do tego poprawki prezydenckie, które z łatwością TK obalił."

  ---> Wymowne, że stawiając nieprawdziwą tezę, zająknąłeś się ... jak Michnik ...
  Przypomnę ci, że również "wysoki sąd" - podobnie jak wspomniany Trybunał Konstytucyjny - "z łatwością obalił" tezy obrony i przyznał rację Michnikowi:

  "Tako rzecze sędzia Matlak
  "Negatywne treści na temat Adama Michnika redaktora naczelnego Gazety Wyborczej oraz wydawcy tej gazety Agory S.A. są sprzeczne z zasadami współżycia społecznego."
  Jutro będzie niezły kabaret przy uzasadnieniu dlaczego Kaczor ma przeprosić Gajowego... "
  http://lubczasopismo.salon24.pl/zloteusta/post/194773,tako-rzecze-sedzia-matlak

  Trybunał Konstytucyjny - zarażony ubeckością jak Niesiołowski - stanął po stronie kapusiów i wyssanymi z palca argumentami stworzył kolejną kwadraturę koła, utrudniając likwidację bolszewickich wpływów w Polsce.
 • @autor
  Proszę , proszę ile to lat potrzebował Wołodia Frasyniuk aby dostrzec PUSTOSTAN ekonomiczo-gospodarczo-organizacyjny, gromadki Tuskowej!

  Gromadka Tuska , posiada jeden niekwestionowany "atut" ...cały obecny rząd jest ......ładny , przystojny i cacany :)
  Tylko że ładna miska jeść nie daje :)
 • @Skanderbeg 11:22:51
  dobił lustrację całkowicie...widzisz kolego tylko jedną stronę konfliktu ...KACZYŃSKI LECH NIE DZIAŁAŁ W PRÓŻNI ....był potężny opór materii ,cała ubowszczyzna ,różne gieremki ,bartoszki ,michniki ,i inne ubowolców lizacze łącznie z millerami ,kwaśnieskimi na całe swe gardło darli się o łamaniu praw człowieka ,o podważaniu demokracji ,o wprowadzaniu dyktatury...zapomniałeś waść o tym już ???...i mało kto wsparł go nawet ze strony społeczeństwa..ale jeśli nie on to zrobił to dokończy kto inny ,ale jestem pewny ...DOKOŃCZY!!! ...i już widać paradoks że ci co tak głośno darli mordy przeciw, dzisiaj będąc przy władzy swym działaniem powodują właśnie że w NARODZIE narasta świadomość że LUSTRACJA jest jak najbardziej potrzebna...
 • @Skanderbeg 13:13:29
  daj spokój człowieku ...ciebie już opanowały fobie jakie siedzą w Niesiołowskim ..wywołuje się je hasłem PIS i już samo jedzie ...u ciebie to dokładnie to samo ...tak że dajmy temu spokój...
 • @Skanderbeg 13:17:49
  to ryj w glebie ...może się dowiesz, mnie to już nie interesuje wcale...dla mnie oni wszyscy wkrótce powinni zniknąć z zycia publicznego tak jak to było za czasów GAUCKA w Niemczech gdzie pastor ciął to scierwo do gołej ziemi ...nie patrząc kto był kim ...taki były kosmonauta z czasów DDR to był przez 10 lat tylko taksowkarzem,ja byłbym usatysfakcjonowany jakby taki nałęcz ,kuzniar ,czy bartoszewski dostali nakaz pracy w miejskim szalecie jako czysciciele wychodków...to by była dziejowa sprawiedliwośc, i jeszcze może do tego dość...niech nikt za wczasu jeszcze się nie cieszy, że umrze bez kary...
 • @Skanderbeg 13:42:01
  spoko koko...nigdy nie mów nigdy...za mało wiesz człowieczku ...zdecydowanie za mało ..jeśli twierdzisz że to według akurat twoich standartów pojawi się następny zwycięzca już widocznych nadchodzących wyborów...a twoje argumenty ??? no coż odnoszę się tylko do poważnych kwestii a nie do ABC elementarza zaczynającego się bawić w uprawianie polityki małego chłopczynę który jeszcze w zębach trzyma porcięta i próbuje swoimi ,,genialnymi " przemyśleniami wręcz zanudzać interluktora...
 • @Skanderbeg 09:45:37
  Czy ty, facet, nie oskarzasz regularnie PiS i Kaczora o jakies zle czyny, ale nigdy nie podajesz dowodow na prawdziwosc swoich oskarzen?
  A teraz a propos Niesiolowskiego oswiadczasz: "Bo w naszym kręgu cywilizacyjnym to winę się udowadnia."
  Czy to nie jest jeszcze jeden dowod na to, ze jestes antypisowskim fanatykiem i hipokryta?
  Wiec wedlug ciebie Niesiolowski "podobno zakapował narzeczoną, ale tylko podobno," i "ubeckosci nikt mu nie udowodnil"?
  Ale, jak rozumiem, twierdzisz, ze jest rzecza pewna, ze PiS i Lech Kaczynski "uwalili" lustracje. Jak rozumiem, twierdzisz tez, ze jest rzecza pewna, ze Lech Kaczynski specjalnie naniosl takie poprawki na sejmowy projekt lustracyjny, ze w rezultacie lustracja zostala przez niego, Lecha Kaczynskiego i PIS, "uwalona." Tak twierdzisz, czy nie?
 • @Skanderbeg 09:45:37
  Przecież za prezydentury ś.p. Kaczyńskiego przyznano odznaczenie Jaruzelskiemu, które w końcu wycofano. Po prostu kancelaria prezydenta jest pełna PRL-owskich aparatczyków i agenciaków.
 • DEKOMUNIZACJA I LUSTRACJA NIEPOTRZEBNA, PEDA SKANDERBEG? :)
  re: A co do lustracji, to dzisiaj straciła juz sens. Tak samo dekomunizacja.

  --- Dlaczego niby lustracja i dekomunizacja stracily dzisiaj sens? W czym problem, zeby je dzis przeprowadzic?

  Wiec nie jestes za lustracja i dekomunizacja, tylko przeciwko lustracji i dekomunizacji?

  Znaczy, ze Prezydenta Kaczynskiego i PiS besztales za rzekome "uwalenie" lustracji, a jednak jestes przeciwko lustracji (i dekomunizacji)?
  :)
 • SP. PREZYDENT LECH KACZYNSKI A B'NAI B'RITH
  Dnia 9 wrzesnia 2007 roku w Warszawie zostala otwarta polska sekcja organizacji zydowskiej B'nai B'rith. Sekcja ta istniala w Polsce w przeszlosci, ale w 1938 roku dekretem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej jej dzialalnosc zostala zakazana. W zwiazku z ceremonia powtornego otwarcia sekcji, kancelaria Prezydenta Lecha Kaczynskiego przeslala do uczestnikow list powitalny, podpisany przez Ewe Junczyk - Ziomecka, Podsekretarza Stanu Biura Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej.

  Przeciwnicy PiS-u i Prezydenta Kaczynskiego wydaja sie twierdzic, ze to Prezydent Kaczynski wyslal ten list, i ze wyslanie go bylo zlym czynem Kaczynskiego, szkodliwym dla Polski. Zatem przeczytajcie ten list - podaje go ponizej - i ocencie sami, czy te zarzuty przeciwko Prezydentowi Kaczynskiemu sa prawdziwe, czy falszywe. List poprzedza informacja na temat ceremonii otwarcia sekcji B'nai B'rith w Warszawie. Te informacje, jak i rzeczony list, skopiowalem ze strony obnie.pl
  Oto odnosny link:
  http://www.obnie.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1753:kaczynski-list-bnaibrith&catid=65:masoneria&Itemid=27

  W 2007 po niemal 70 latach nieistnienia odrodziła się w Polsce jedna z najbardziej znaczących organizacji Żydowskich - B'nai B'rith - Loża Polin. Instalacja loży miała miejsce w dniu 9 września 2007 r. Jak dotąd Polska była jedynym krajem w Europie Środkowej i Wschodniej, gdzie po upadku reżimu komunistycznego nie reaktywował się Bnai Brith. W ciągu ostatnich lat działania na rzecz odrodzenia BB w Polsce podjęli bracia Michel Zaki z Antibes oraz Witold Zyss z Paryża. Na instalacji obecni byli bracia i siostry z Anglii, Francji, Turcji, USA, Holandii, Niemiec, Włoch, Szwajcarii, Rumunii oraz Belgii. Poza tym ambasadorowie USA oraz Izraela. Kancelaria Prezydenta wysłała list gratulacyjny, który został odczytany. W czasie ceremonii inicjowano 37 nowych członków loży. Ceremonię poprowadzili Moische Smith, prezes Bnai Brith International, Daniel Mariashin, wiceprezes wykonawczy Bnai Brith International oraz Reinold Simon, prezes Bnai Brith Europa, przy asyście Witolda Zyssa, sekretarza generalnego Bnai Brith Europa. Uroczystość miała miejsce w Żydowskim Instytucie Historycznym w Warszawie, w czasie Czwartego Żydowskiego Festiwalu Kulturalnego.

  ***
  Panie i panowie!
  Blisko 70 lat temu w 1938 r. dekret prezydenta Rzeczpospolitej zakazał działalności B`nai B`rith w wyniku absurdalnego strachu, niezrozumienia i wprowadzenia w błąd, oraz zarządził nielegalność działalności w Polsce sekcji B`nai B`rith. Dlatego to powinno być rozważane, jako symboliczny gest, ze ja teraz jestem tutaj przed wami jako reprezentant Prezydenta Rzeczpospolitej, po to żeby przywitać was i wasza organizacje, która po raz drugi otwiera działalność w Polsce. Otwarcie loży B`nai B`rith w Rzeczpospolitej po wielu latach nieobecności, jest również szczególnie ważne w innym aspekcie. Tak jest ponieważ, ta organizacja utworzona została 164 lat temu w malej kawiarni nowojorskiej przez tuzin żydowskich niemieckich emigrantów, dzisiaj stała sie najważniejszą międzynarodową organizacja walczącą z rasizmem, antysemityzmem i ksenofobia. Polska jest wdzięczną dla akcji podejmowanych przez Anti-Defamation League ustanowionej przez B`nai B`rith, które współdziałając z American Jewish Congress, podtrzymuje nasze wysiłki do uzyskania zmian w nazywaniu obozu Auschwitz i przeciwstawiania sie mocno używania nazwy jako "Polish concetration camps". Jestem zadowolony, ze tak samo jak w przypadku przed wojną członkowie B`nai B`rith są znaczącymi polskimi obywatelami - uczonymi, pisarzami, osobami zaangażowanymi w działalność społeczną. W tym czasie kiedy stosunki pomiędzy Polska a Izraelem są pośród krajów europejskich najlepsze w Europie, my powinniśmy starać sie o stale , dalsze rozwijanie polsko-żydowskich stosunków. To wymaga kontynuacji wysiłków i gotowości dla osiągnięcia kompromisu. To nie jest łatwe, lecz wierze, ze jest bezcenne wasze zobowiązanie, że następstwem będzie znaczący wpływ na wzajemne zrozumienie Polaków i Żydów.
  W związku z powyższym powinienem odwołać sie do nakazów waszej organizacji, które powołane są w "duchu tolerancji i harmonii i skierowane są na uwiecznienie "ocalonych z Holocaustu".
  Mam nadzieje, ze częściowo zostaną spełnione te punkty waszego programu. Wy pomożecie nam wałczyć przeciwko nieprawdzie, szkodzących poglądów, które wyjawiają światu przykład opinii na temat polskiej odpowiedzialności na temat tworzenia obozów koncentracyjnych. Mam również nadzieje, wbrew faktom, ze prawo waszej organizacji przygotuje "uwiecznienie" pamięci na temat życia i osiągnięć polskich Żydów i zarówno wzajemnej historia ciągnąca sie przez ponad 800 lat, będzie uwieczniona w świadomości polskiego społeczeństwa i w świecie. Proszę pozwolić mi zakończyć cytując słowa Jego Świątobliwości papieża B XVI, ktory powiedział w grudniu 2006, kiedy przyjmował reprezentantów B'nai B`rith: " Nasz udręczony świat potrzebuje świadectwa ludzi dobrej woli, inspirowanych przekonaniem, ze wszyscy z nas stworzeni na podobieństwo Boże, posiadają nieprzemożną godność i wartość. Żydzi i chrześcijanie są powołani do współpracy w uzdrowieniu świata, poprzez promowanie duchowych i moralnych wartości, opartych na naszej wierze. Powinniśmy stać sie coraz bardziej przekonani poprzez ułożenie naszej owocnej współpracy".

  Warszawa 9 wrzesien 2007
  Ewa Junczyk - Ziomecka
  Podsekretarz Stanu Biura Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej
 • @val 09:29:35
  "NIESIOŁOWSKIEMU ...z gen.KISZCZAKIEM rozmawiał przy okrągłym stole ...ULEGLE ...w końcu byłjego człowiekiem ,a KACZYŃSKIEGO niszczy jak tylko potrafi"

  Nie ma to jak wierny UBecki pies na posterunku obszczekujący głośno wszystko dookoła aby zagłuszyć prawdziwych złodziei.
  Zaraz po BOLKU to Jarosław i Lech Kaczyńscy a w zasadzie dokładniej to Lecho był numerem dwa u boku Kiszczaka i główna GNIDĄ UBecką podstawioną ludowi pod nos dla zmyłki.
  TO BYŁY JEDNE Z NAJWIĘKSZYCH GNID W HISTORII POWOJENNEJ POLSKI

  Najpierw byli tylko gnidami i zdrajcami (do "okrągłego stołu), później gnidami i złodziejami (po "okrągłym stole), a po dojściu do głównego koryta MEGA GNIDAMI I MEGA ZDRAJCAMI

  Jak wysoko byli w hierarchii UBecji można się domyśleć po:
  - "karierze i bonusach" dla taty Kaczek
  - bonusach dla nich jako dzieci "zaufanego" człowieka
  - zafałszowaniu historii ojca Rajmunda (szczególnie działalności w AK)
  - wyborze Lesia do ustaleń jak okraść i wykiwać naród Polski w Magdalence
  - utajnienie teczek obydwu braciszków (ponoć przeniesienie ich do archiwum tajnego IPN co było głównym hamulcem lustracji przez PIS)
  - itd. itp.

  Ale ślepym wyznawcom PIS i ich opłaconym ludziom bądź tym którzy ze strachu przed demaskacją chronią ich i od lat zakłamują historię nic nie stanie na przeszkodzie aby nadal to robić.
  Polacy to dość ciemna masa i poprzez biedę, zmartwienia, pseudo religijność, ............... łatwa do manipulacji więc latami "odpowiednim ludziom" łatwo idzie ich otumanianie.
  Ale po woli po woli maska i mit wielkiej kaczki opada i zza ostrego dzioba wyłania się goły obesrany kuper...
  Szkoda że tak późno i wolno ale zawsze to jednak....

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ULUBIENI AUTORZY