Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
523 posty 1897 komentarzy

dżdżownica na pustyni

Jan Bogatko - polityka dla zaawansowanych

Zbrodniarze: sowieci, naziści i Polacy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zgodnie z poprawnością polityczną Niemcy i Rosjanie byli pierwszymi ofiarami nazizmu lub sowietyzmu. Natomiast Polacy odpowiadają za wszystko.

Od lat nazywam rzeczy po imieniu – zgodnie z prawdą historyczną. Tylko tak możemy zapobiec nowym zbrodniom, których sprawcy kryją się pod wygodnym kryptonimem. To Niemcy zbudowali Auschwitz. To nie była placówka NSDAP, tylko III Rzeszy. To Rosjanie odpowiadają za

Katyń

a nie sowieci . Z tych samych powodów. Realizowali ideę państwa. Nie było narodu sowieckiego, jest tylko taka mentalność. To nie frycusie, kataryniarze czy mario-teresiarze zabili Polskę. To byli Prusacy, Rosjanie i Austriacy. Za potop, który te rozbiory umożliwił, odpowiada

Szwecja

a nie gustawiacy. Aby przyznać się do zbrodni; uderzyć się w pierś, potrzebna jest odwaga. Ale wygodniejsza jest propaganda. Gdzie są naziści? Jak to gdzie, w Polsce.Tłumy maszerowały z pochodniami 11.11.11. Czoło stawiła im garstka niemieckich antyfaszystów. Tak

świat

przy poparciu rządu w Warszawie dowiedział się o tym, gdzie kultywuje się te nazistowskie tradycje. W Polsce. Tam, gdzie naziści mieli obozy zagłady.Tam, gdzie Polacy jeździli sobie na karuzeli, jak naziści mordowali mieszkańców getta w Warszawie. I bogacili się na Sobiborze.

//www.youtube.com/watch?v=e2HOUgR1V5o&feature=related

Post scriptum: rozdawnictwo historyczne jest jednym z podrozdziałów polskiego rozdawnictwa narodowego. Oddajemy całe miasta, regiony, a teraz też i historię. Godność i honor. Dla niewolników imponderabilia to ciężar.

Skoro Platforma i lewica w Polsce sama twierdzi, że faszyzm jest dla niej zagrożeniem, nagłaśnia się urojone zbrodnie polskie, kiedy likwiduje się naukę historii, wspierając antykulturę lub zgoła sponsorując czerwone popłuczyny w rodzaju Krytyki Politycznej, to ja się dziwię, że tylko Obama Hussein mówił o polskich obozach śmierci. Niech rząd nie udaje Greka – to także jego wina.

KOMENTARZE

 • A to byli Żydzi:
  II-ga Wojna Światowa była zderzeniem dwóch grup żydo-komunistycznych z zamiarem podboju świata. Jak wiadomo, początkowo współpracowali ze soba. (Pakt Ribbentrop-Mołotow). Tylko że o tych niemieckich Żydach mało kto mówi. Oto oni:
  1. Żydo-komunistyczna Bawarska Republika Radziecka;
  2. Socjalistyczno-Robotnicza partia Hitlera;
  3. Szef Policji Bezpieczeństwa i SD, SS-obergruppen-führer, kierownik Głównego Urzędu Bezpieczeństwa SS Reinhard Heydrich;
  4. Wolnomularz Podpułkownik SS Adolf Eichmann;
  5. Instruktor SS Prof. Bostowitsch;
  6. Marszałek Polowy Erhard Milch;
  7. Dyrektor Akademii Prawa Niemieckiego i Generalny Gubernator w Polsce Hans Frank;
  8. Szeregi żydowskich żołnierzy Hitlera (http://hotnews.pl/artpolska-1229.html);
  9. Kapo w obozach;
  10. Sadystyczna Żydowska Policja Ordenienst (OD Gruppen) odpowiedzialna za utrzymanie porządku na terenach okupowanych przez Nazistów (http://thisiszionism.blogspot.com/2008/08/hitlers-jewish-police.html);
  11. OUN i rzeź na Wołyniu;
  Prawdziwą ofiarą w tym zderzeniu byli Polacy, których zginęło pięć (5-7) razy więcej niż Żydów, o czym też się nie mówi.
 • @Zdzich 17:22:42
  Jak mnie Pan przekona, że Fryderyk Wielki, Katarzyna Wielka, Maria Teresa, Gustaw Karol też byli Zydami, to się zapisuję do pańskiej partii.
 • @Jan Bogatko 18:28:47
  Ha! ha! Ja nie należę do żadnej partii. Tylko oświetlam tych Żydów, którzy byli lub są Żydami. Pierony, lubią się chować! :)
 • @Zdzich 01:14:49
  królowa Polski Maryja żydówka, patronka radyja.
  jej syn, też żyd, mają go królem Polski, może jeszcze nie jest za późno
  Żydzi rządzą światem nie ma rady
 • @mefisto 04:39:46
  A kysz!
 • @mefisto 04:39:46
  Jak na Mefista przystało, powyższy cymbał z rogami wplątał kłamstwo w pół-prawdę. Św. Maria była Żydówką, a Jezus samemu odpowiedział na pytanie „Czy jestes Żydem?”. I odpowiedzią nie było „Tak”. Zachęcam „mefista” i innych syjonistów do poszukania pełnej odpowiedzi w Biblii zamiast pisania tutaj pierdół n.t. Twórcy Kościoła katolickiego. Przecież wg „pism mędrców żydowskich” Jezus był również „antysemitą ”!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY